BMW 320GT

 • MIEJSCA

  : 4
 • BEZPIECZEŃSTWO

  Pasy bezpieczeństwa
 • KOMFORT

  Odgrzewane, komfortowe fotele. Panoramiczny dach, indywiduwalne nawiewy. Pakiet stylistyczny modern, napęd xdrive.
 • MULTIMEDIA

  Radio, DVD, nagłośnienie BMW.

Gran Turismo to określenie dla aut, które w swojej charakterystyce mają połączyć ekstremalne doznania z jazdy sportową maszyną z komfortem i funkcjonalnością modeli służących do pokonywania tras i sprawnego poruszania się po wszystkich drogach. I choć skrót GT jest notorycznie używany przez producentów aut, to w BMW serii 3 znaczek GT jest jak najbardziej uzasadniony.

Auto, które oddajemy do dyspozycji naszych Klientów, to model BMW 3 GT z roku 2014. Posiada ono przestronne i stylowo zaprojektowane wnętrze, które umożliwia wygodne pokonywanie dłuższych tras, a z zewnątrz łączy sportową sylwetkę z linią nadwozia a’la coupe. Dynamiczny, wysokoobrotowy silnik BMW TwinPower Turbo pozwala na jazdę bez ograniczeń w każdej trasie i pozwala poczuć drapieżność tego modelu.

Gran Turismo serii 3 od BMW to zdecydowanie samochód klasy premium, co podkreśla zarówno staranne, gustowne wykończenie wnętrza i sposób zaprojektowania poszczególnych elementów. To auto potwierdza powiedzenie, że liczy się wnętrze.

Nasze BMW 3 GT polecamy miłośnikom jazdy na wysokim poziomie. Będzie dla naszych klientów świetną opcją jako wysokiej klasy transport na lotnisko lub z lotniska, samochód w delegację czy na spotkania biznesowe. To również własciwy wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny styl życia.

Galeria: