Auto do ślubu

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu tych wszystkich, którzy postanowili połączyć się węzłem małżeńskim. A co za tym idzie – równie jak ważny stresujący, poprzedzony często miesiącami przygotowań. Na oprawę tej uroczystości składa się wiele elementów, a jednym z nich jest odpowiednie auto do ślubu.

Ślub w Białymstoku? Idealne auta dla Pary Młodej

Auto, którym młoda para pojedzie na ślub, musi mieć wysoką klasę, która powinna odzwierciedlać doniosłość i prestiż tego uroczystego dnia. Przyszli małżonkowie często mają duży problem z wyborem właściwego modelu – musi to być samochód wyjątkowy, który spełni oczekiwania nowożeńców, a przy tym będzie wpisywał się harmonijnie w oprawę całości ceremonii.

auto do ślubu dla nowożeńców

Auto do ślubu dla Młodej Pary

Nasza wypożyczalnia samochodów do ślubu w Białymstoku to proste i eleganckie rozwiązanie dylematów związanych z wyborem odpowiedniego pojazdu. Oferujemy auta o wysokiej klasie, będące synonimami stylu, luksusu i komfortu. Podróż do ołtarza takim samochodem z pewnością stanie się niezwykłym przeżyciem, które na długo zapadnie w pamięć.

Nowożeńcom, którzy swój ślub chcą przeżyć z klasą w każdym calu, oferujemy do wyboru:

  1. Mercedes S350 CDI 2014 (VIP Transfer) – ta luksusowa limuzyna często jest określana najdoskonalszym autem świata i w swojej klasie nie posiada żadnej konkurencji. Zdecydowanie podkreśli wyjątkowy charakter dnia ślubu.
  2. Mercedes W123 1983 – niemiecka limuzyna uwielbiana w latach 70-tych. Samochód tyleż legendarny, co kultowy. Świetny wybór dla par, które cenią motoryzację w stylu retro, a jednocześnie chcą wyróżniać się na drodze – to auto z pewnością ma duszę.
  3. BMW 3GT 2014 – to sport i elegancja połączone w harmonijną, wręcz idealną całość. Doskonałe auto na ślub dla osób ceniących nowoczesność w najlepszym wydaniu.

Nasza oferta aut do ślubu usatysfakcjonuje wszystkie przyszłe Młode pary, bowiem oferujemy wybór pomiędzy luksusową elegancją, nieprzemijającym urokiem retro a sportową nowoczesnością – każdy odnajdzie coś dla siebie.

Dzień ślubu powinien być wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny. Podkreślenie tego nastroju dzięki jednemu z naszych aut, którym ruszycie w pierwszą drogę reszty Waszego wspólnego życia, będzie znakomitym wyborem.

Zarezerwuj samochód na ślub:

Imię i nazwisko*

Adres email*

Treść wiadomości

Kontakt

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno

tel. +48 (85) 74 74 363
kom. +48 602 68 16 77