Transport samochodów

Kupno używanego samochodu w Niemczech ma wiele zalet. Tamtejsze przepisy są bardzo restrykcyjne pod względem dopuszczalnego stanu technicznego aut. Prawo wymusza więc niejako na kierowcach niemieckich pedantyczne dbanie o swoje cztery koła. Dlatego samochody te są tak często sprowadzane do Polski – za stosunkowo niską kwotę można kupić pojazd używany w bardzo dobrym stanie technicznym – co w naszym kraju byłoby bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Firma Bagiński Bus z Białegostoku oferuje transport samochodów z Niemiec i na terenie całej Polski.

Transport samochodów lawetą z Niemiec

Auta używane z Niemiec najczęściej są kupowane w komisach, ponieważ wtedy łatwiej jest zadbać o formalności i cały proces zakupu przebiega sprawniej. Kiedy chcemy wracać zakupionym autem do Polski, musi ono posiadać ważny niemiecki przegląd techniczny – bez tego nie uzyskamy tablic wyjazdowych i nie będziemy mogli poruszać się autem po drogach.

transport samochodu na lawecie

Transport auta z Niemiec na lawecie do Polski

Ze względu na rygorystyczne wymogi po stronie niemieckiej i względy bezpieczeństwa oraz ostrożności najlepiej jest wynająć autolawetę. Nasza firma świadczy usługi transportu samochodów, obejmujące swoim zasięgiem teren całych Niemiec i Polski. Nie ważne jest, gdzie mieszkasz i jak daleko znajduje się Twój upatrzony samochód – dzięki nam bezstresowo ściągniesz go do kraju. Nie musisz martwić się o wyznaczanie i przebieg trasy, a Twój nowy samochód zostanie profesjonalnie zabezpieczony na lawecie. Pomożemy również w załatwieniu formalności.

Odbiór auta z Niemiec przez naszego kierowcę

Jeśli kupiłeś za zachodnią granicą sprawne technicznie auto ze wszystkimi dokumentami, dopuszczającymi je do poruszania się po drogach, a nie chcesz lub nie możesz odebrać pojazdu osobiście, wyślemy naszego kierowcę, który na miejscu załatwi wszystkie niezbędne formalności, odbierze auto i odstawi je pod wskazany adres. Kierowca będzie w stałym kontakcie z Tobą, abyś w każdej chwili mógł wiedzieć, że wszystko przebiega sprawnie i gdzie aktualnie jest Twoje auto.

Transport samochodów z Niemiec to poważne przedsięwzięcie, ale przy naszej pomocy jest to łatwiejsze niż myślisz. Nieważne, czy miejscem docelowym jest Białystok, Warszawa czy Kraków – oferujemy usługi na terenie całego kraju i wygrywamy profesjonalizmem oraz atrakcyjnymi cenami. Sprawdź nas już dziś, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta i dowiedz się szczegółowo, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku


Skontakuj się

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Początek podróży (kod pocztowy)*

Cel podróży (kod pocztowy)*

Uwagi