Transport towarów

Granice krajów już dawno nie są żadną przeszkodą w nabywaniu towarów. Kupić nowy telefon, telewizor – lub cokolwiek innego – możemy w chińskim sklepie w przysłowiowe 5 minut. Pozostaje kwestia transportu. Nie wszystko da się załatwić kurierem lub przez pocztę. Niekiedy to, co przesyłamy, jest po prostu zbyt cenne, by powierzać to poczcie, a niekiedy po prostu zbyt ciężkie, w związku z czym nieopłacalne. Wtedy warto rozważyć skorzystanie z usługi transportu towarów busem, oferowanej przez naszą firmę przewozową Bagiński Bus z Białegostoku.

Przewóz towarów z gwarancją dostarczenia

Nasza firma realizuje kursy regularne oraz indywidualne na terenie całej Polski oraz Niemiec. Przyjmujemy również zlecenia na transport towarów. Przewozimy:

  • paczki i prezenty,
  • dokumenty, przesyłki listowne, pieniądze,
  • towary mało- i dużowymiarowe.
transport paczek busem

transport paczek busem do Polski i Niemiec

Bardzo często naszymi stałymi klientami są osoby pracujące w Niemczech, które wysyłają swoim rodzinom w Polsce rozmaite paczki i przesyłki. Cieszymy się wśród nich dużym zaufaniem, ponieważ powierzone nam dobra traktujemy z ostrożnością i transportujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpiecznego przewożenia towarów. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich przesyłka dotrze na czas, pod wskazany adres oraz w nienaruszonym stanie.

Szeroki zakres usług transportowych, szybka realizacja

Korzystając z naszych usług, oszczędzasz na czekaniu, aż przesyłka dotrze na właściwe miejsce. Nadając paczkę w Niemczech, możesz być pewien, że dotrze ona do adresata szybciej niż tradycyjną drogą.

Jesteśmy w stanie realizować również indywidualne oraz nietypowe zlecenia na transport towarów. Czy będzie to cenny antyk znaleziony na aukcji gdzieś w Niemczech, czy pomoc transportowa podczas przeprowadzki – możesz liczyć na nasze busy oraz kierowców. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić sytuację oraz swoje wymagania, a dokonamy indywidualnej wyceny transportu i pomożemy w rozwianiu wszelkich wątpliwości.

Firma przewozowa Bagiński Bus z Białegostoku to nie tylko komfortowy przewóz osób, ale również szybki i pewny transport towarów w Polsce i za granicą. Przetestuj nasze 20-letnie doświadczenie i przekonaj się, że Twoja przesyłka trafi w dobre ręce i dobre miejsce.

Kontakt

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku


Skontakuj się

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Początek podróży (kod pocztowy)*

Cel podróży (kod pocztowy)*

Uwagi