Transport na lotnisko

Podróżni preferujący jako środek transportu samolot to osoby ceniące sobie swój czas i bezpieczeństwo. Niestety pewną niedogodnością może być transport na lotnisko. Osoby z miejscowości pozbawionych portów lotniczych zmuszone są organizować dojazd we własnym zakresie. Dla tych, którzy poszukują transportu na lotnisko, łączącego ze sobą komfort podróży i atrakcyjną cenę, oferujemy indywidualne przewozy samochodami osobowymi lub busami

Szybki transport na lotnisko busem – wszystkie porty w Polsce i Niemczech

Bagiński Bus to firma z Białegostoku, która specjalizuje się w transporcie drogowym krajowym i międzynarodowym. Jednym z punktów naszej oferty są przewozy na lotnisko – zarówno dla pasażerów podróżujących samotnie, jak i w większych grupach. Obsługujemy wszystkie międzynarodowe porty lotnicze w kraju oraz w Niemczech. Wybierając ofertę naszej firmy masz pewność, że nie spóźnisz się na samolot i Twoja podróż odbędzie się planowo i w warunkach wysokiego komfortu.

białystok gdańsk przewozy

Na lotnisko busem lub samochodem osobowym

Do dyspozycji naszych pasażerów oddajemy:

  • szybkie i wygodne samochody osobowe klasy standard (przejazd ekonomiczny) oraz premium (przewozy VIP autami wysokiej klasy) – z przeznaczeniem dla podróżujących indywidualnie oraz grup dwu- i czteroosobowych,
  • pojemne i komfortowe minibusy oraz busy – dla zorganizowanych, większych grup osób (wycieczki, wyjazdy służbowe).

Wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy, są nowe i wyposażone w udogodnienia o podwyższonym standardzie.

Standardy naszej obsługi dostosowujemy do potrzeb pasażerów. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminów i wyboru najdogodniejszej dla podróżnych trasy. Dowozimy pod samo wejście na lotnisko i odbieramy spod drzwi. Podczas transportu na lotnisko zapewniamy profesjonalnego kierowcę, gwarantujemy punktualność, szybkość i przyjazną atmosferę w trakcie przewozu.

Bagiński Bus z Białegostoku to firma przewozowa o wieloletnim doświadczeniu, działająca nieprzerwanie już ponad dwadzieścia lat, posiadająca certyfikaty i licencje na przewozy krajowe i zagraniczne. Postaw na naszą wiedzę i umiejętności, a dowieziemy cię bezpiecznie na każdy lot.

Obsługujemy następujące lotniska:

Polska:Niemcy:
Warszawa OkęcieFrankfurt
Warszawa ModlinFrankfurt-Hahn
Katowice PyrzowiceMonachium
Kraków BaliceBerlin
Gdańsk RębiechowoHamburg
Wrocław StrachowiceKolonia
Poznań ŁawicaDrezno
Rzeszów JasionkaDortmund
Szczecin Goleniów
Bydgoszcz Szwederowo
Łódź Lublinek
Lublin Świdnik
Radom Sadków
Olsztyn Szymany
Zielona Góra Babimost

Kontakt

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku


Skontakuj się

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon*

Początek podróży (kod pocztowy)*

Cel podróży (kod pocztowy)*

Uwagi