Wynajem autokarów

Prosty wynajem autokarów – minimum formalności, sprawny kontakt

  • Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź siedzibę firmy.
  • Podaj datę wyjazdu, punkt docelowy oraz miejsca przystanków na trasie.
  • Przygotujemy wycenę, ustalimy z Tobą najważniejsze warunki współpracy.
  • Po podpisaniu umowy wpłacisz zaliczkę na poczet całej usługi.
  • Odpocznij podczas podróży – Twój komfort to nasz priorytet.

BMW 3GTGaleria samochodów

Szybko i wygodnie z wynajem autokarów

Wynajem autokarów to usługa, którą z powodzeniem oferujemy naszym Klientom. Zapewniamy wysokiej klasy pojazdy z nowoczesnym wyposażeniem oraz doświadczonych kierowców. Współpraca z naszą firmą transportową przynosi korzyści w postaci terminowych przewozów, które pozwalają odpowiednio zorganizować czas wyjazdu i czynności z nim związane.

Przewozy krajowe oraz zagraniczne stanowią istotną część naszej działalności, dlatego warto wybrać tę formę podróżowania. Możliwość jednoczesnego przewiezienia licznej grupy osób stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie związane z wycieczkami w kraju i za granicę, wyjazdami integracyjnymi oraz innymi okolicznościami, gdy liczba pasażerów przekracza liczbę miejsc w typowym samochodzie osobowym lub busie.

Proponowany przez nas wynajem autokarów obejmuje szereg zadań, które realizujemy z myślą o wygodzie pasażerów. Gwarantujemy:

  • komfort – przykładem jest dobór pojazdów, na przykład autokar Mercedes Travego 17 RHD wyposażony w ergonomiczne fotele z możliwością ich rozkładania oraz klimatyzację, z indywidualnym nawiewem dla miejsc pasażerów,
  • bezpieczeństwo – doświadczeni i przeszkoleni kierowcy sprawnie oraz bezpiecznie poruszają się po drogach, mając na uwadze przede wszystkim spokojny dowóz pasażerów do ustalonych miejsc docelowych,
  • terminowość – autokar czekający o określonej porze przed odjazdem oraz w oczekiwaniu na powrót uczestników wycieczki lub imprezy okolicznościowej, przestrzeganie ustalonych dat i dbanie o realizację kolejnych punktów podróży zgodnie z planem,
  • zróżnicowaną gamę usług – dopełnieniem wynajmu autokarów może być między innymi wypożyczenie auta do ślubu lub inne opcje, pozwalające na sprawne realizowanie zadań służbowych, przewozów prywatnych i transportu towarów.

Bez względu na to, czy planowany jest jednodniowy wyjazd, czy dłuższa wycieczka, autokar uczyni podróż przyjemniejszą, może też zmniejszyć ostateczny koszt całego przedsięwzięcia, ponieważ zamiast trzech busów wynajmiesz jeden autokar i zapewnisz przewóz 60 osobom.

Wybierz wynajem autokarów o każdej porze roku

Ze względu na nowoczesne systemy ogrzewania oraz klimatyzacji, w tym także wysokiej klasy ogrzewanie stacjonarne, możemy zapewnić pasażerom odpowiednie warunki do podróżowania bez względu na temperaturę na zewnątrz. Warto zatem wybrać nasze usługi jako formę przewozów na wakacje lub ferie zimowe, a także w innych okolicznościach, gdy potrzebne jest indywidualne ustawienie temperatury w autokarze.

Długi czas podróży umilić może telewizor z odtwarzaczem DVD, a połączenie z Internetem będziesz mieć bez ograniczeń za sprawą sygnału Wi-Fi. Dbamy o sprawność wszystkich urządzeń znajdujących się w naszych pojazdach, aby nawet podczas najdłuższych podróży spełniały swoje zadania i pozwalały ciekawie spędzić czas w drodze. Wynajem autokarów do przejazdów z naszymi pasażerami oznacza dla nas maksymalne dopracowanie kwestii organizacyjnych.

Autokarem na trasie Polska – Niemcy dla Twojej wygody

Z przewozów autokarem korzystasz bez dodatkowych opłat, z możliwością zabrania większej niż w przypadku lotów ilości bagażu i z dojazdem wprost pod wskazany adres. Wybierając połączenia autokarem Polska – Niemcy lub na innych trasach z firmą Bagiński Bus, otrzymasz wysoką jakość usług w rozsądnej cenie, a Twoje wyjazdy będą miały odpowiednią oprawę.

Kontakt

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku


Wynajem autokaru

Imię i nazwisko*

Adres email*

Treść wiadomości