Mercedes Sprinter 319CDI

 • MIEJSCA

  : 8+1
 • BEZPIECZEŃSTWO

  Pasy bezpieczeństwa
 • KOMFORT

  Klimatyzacja, ogrzewanie, rozkładane i rozsuwane fotele, indywidualne oświetlenie
 • MULTIMEDIA

  TV, DVD, radio, mikrofon, gniazdka 230V, WIFI

Transport osób to odpowiedzialne zajęcie, wymagające odpowiedzialnych kierowców i niezawodnych aut. Takie są właśnie nasze busy i autobusy marki Mercedes-Benz Sprinter, które od wielu lat cieszą się uznaniem firm zajmujących się transportem drogowym, zarówno towarowym, jak pasażerskim.

Mercedes Sprinter przeznaczony do przewozu osób to bus przyjazny dla kierowców oraz dla pasażerów. Auta, którymi dysponujemy w naszej flocie, posiadają zabudowę skonstruowaną specjalnie z myślą o długich trasach i jak największej wygodzie pasażerów. Dodatkowo zabezpieczona kabina pasażerska oraz wzmocniona struktura nadwozia zwiększają bezpieczeństwo i zapewniają pasażerom lepszą ochronę.

Mercedes Sprinter posiada wysokoprężny silnik o dużej ekonomiczności, który jest zarazem wydajny i dynamiczny. Busy, które posiadamy, wyposażone są w sześciocylindrowe, trzylitrowe jednostki o mocy 190 KM. Wraz z dodatkowymi systemami wspomagania jazdy sprawia to, że jako autobus do przewozu osób Sprinter jest niezwykle komfortowy, a jakość podróży niewiele odbiega od tej, jaką oferują samochody osobowe.

Te i wiele innych zalet Sprintera sprawiły, że uczyniliśmy go podstawowym pojazdem w naszej flocie busów i autobusów. Oferujemy przewóz pojazdami, które mogą zabrać 8, 17 lub 20 pasażerów, a każdy z busów jest wyposażony w szereg udogodnień dla pasażerów, włącznie z darmowym Wi-Fi na pokładzie.

Zapraszamy do strefy komfortu – podróżuj bezstresowo w naszych busach Marki Mercedes-Benz.

Galeria: