Volkswagen Caravelle

 • MIEJSCA

  : 7+1
 • BEZPIECZEŃSTWO

  Pasy bezpieczeństwa
 • KOMFORT

  Klimatyzacja, ogrzewanie, rozkładane fotele, indywidualne oświetlenie
 • MULTIMEDIA

  Radio

Volkswagen Caravelle, który należy do floty naszych pojazdów, to luksusowy mikrobus, przeznaczony do komfortowego przewozu do 8 osób. Wersja, którą posiadamy (2011 r.), należy do piątej generacji Volkswagenów Transporterów (T5), sztandarowego auta dostawczo-osobowego niemieckiego koncernu. Historia tego modelu zaczęła się w 1950 r. od legendarnych „ogórków”, a jego produkcja trwa nieprzerwanie do dziś.

Wersja T5 otrzymała w 2004 r. tytuł Van of the Year, co potwierdza wysoką klasę i funkcjonalność tego auta w segmencie mikrobusów. Caravelle jest ceniony przez kierowców za swą niezawodność. Jest to auto, którym można przemierzać trasę i połykać kilometry, nie martwiąc się o nic więcej niż dolewanie do baka. Jednocześnie jest bardzo przestronny, pozwala zabrać ze sobą dużą ilość bagaży, a wnętrze jest zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort pasażerom. Z tych powodów Caravelle jest bardzo często wybierany jako auto rodzinne.

Volskvagen T5 w wersji Caravelle to z pewnością mikrobus zasługujący na uwagę. Świetne wykonanie techniczne oraz dbałość projektantów o funkcjonalność i komfort wnętrza sprawia, że z przyjemnością wykorzystujemy go na co dzień w swojej flocie.

Galeria: