Mercedes S350

Firma Bagiński Bus to nie tylko przewóz osób. Staramy się odpowiadać na różnorodne potrzeby naszych klientów, związane z transportem i motoryzacją. Dlatego oferujemy również wynajem wyjątkowych aut osobowych, spośród których polecamy jedną z najlepszych limuzyn świata – Mercedesa klasy S z silnikiem w wersji 350 CDI z 2014 roku.

Mercedesy klasy S od dawna uważane są nie tylko za auta luksusowe i prestiżowe, ale za wyznaczniki najnowszych trendów i zapowiedź kolejnych technologii i standardów motoryzacyjnych. To, co znajduje się na pokładzie najnowszego auta klasy S, najprawdopodobniej znajdzie się na wyposażeniu innych aut za kilka lat. Jazda takim samochodem to nie tylko niezwykłe doznanie – to jak podróż w przyszłość.

Redaktorzy portali motoryzacyjnych, którzy testują najnowsze Mercedesy S, nie szczędzą słów uznania, a stwierdzenia o niedoścignionych wzorcach i wyprzedzaniu konkurencji nie są w tym wypadku wcale najbardziej pochlebnymi z określeń. To auto jest klasą samą w sobie już od ponad 30 lat (pierwszy egzemplarz powstał w 1972 r.), a każda kolejna generacja pokazuje, że w „eskach” wciąż tkwi ogromny potencjał rozwoju.

Sztandarową limuzynę Mercedesa polecamy:

  • młodym parom, które chcą z klasą rozpocząć nową drogę życia,
  • przedsiębiorcom i przedstawicielom firm – jako auta delegacyjne w opcji VIP,
  • wszystkim, którzy potrzebują reprezentacyjnego auta i komfortu na najwyższym możliwym poziomie.