Mercedes-Benz W123

Mercedes-Benz W123 to niezapomniany i wciąż posiadający wierne grono wielbicieli samochód, który był produkowany przez niemiecki koncern w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Auto należy do klasy premium, a jego wygląd jest na tyle charakterystyczny i zapadający w pamięć, że zyskał przydomek „beczki”.

Model W123 był niezwykle popularny wśród kierowców – tylko w 1980 r. w samych Niemczech sprzedano ponad 200 000 egzemplarzy. Oprócz bogatego i nowoczesnego jak na tamte czasy wyposażenia, charakteryzował się niesamowitą wytrzymałością i żywotnością.

Przejażdżka Mercedesem W123 to sentymentalna podróż do przeszłości. To auto z pewnością zwróci na siebie uwagę na drodze. Jego wnętrze potrafi zaskoczyć swoją estetyką i funkcjonalnością nawet dzisiaj. Dlatego też szczególnie polecamy ten model jako auto do ślubu dla par, które uważają, że piękno i luksus muszą mieć w sobie dostatecznie dużą dawkę oryginalności i nieszablonowości.

Egzemplarz, który oferujemy, jest przez nas utrzymywany w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Jeśli więc chcesz podkreślić ważny moment swego życia niebanalnym i wyrazistym akcentem, lub po prostu cenisz w motoryzacji nieprzemijający urok i estetykę, nasz Mercedes W123 czeka właśnie na Ciebie.