Bus Białowieża – Berlin

Wyjazdy zagraniczne, czy to o charakterze zarobkowym, czy turystycznym, zawsze wiążą się z koniecznością znalezienia najlepszego środka transportu. Nasza firma organizuje profesjonalne przewozy osób busem z Białegostoku i Podlasia do Niemiec (Berlin, Frankfurt oraz inne miasta i miasteczka). Mieszkańcom Białowieży oferujemy atrakcyjne cenowo i jakościowo przejazdy na trasie Białowieża – Berlin.

Podróż do Niemiec – dlaczego najlepiej busem?

trasa przejazdu z Białowieży do Berlina

Autostrada do Berlina

Wiele osób dziś wybiera przejazdy busami, nawet pomimo z pozoru atrakcyjnych ofert tanich linii lotniczych. Przyczyn jest wiele. Jako doświadczony przewoźnik (istniejemy od 1995 roku) wiemy, dlaczego tak się dzieje.

Najważniejsza jest elastyczna oferta, która będzie dopasowana do potrzeb podróżnego. W naszej firmie realizujemy przejazdy w modelu „od drzwi do drzwi”. Swoich pasażerów odbieramy ze wskazanego przez nich miejsca i dowozimy pod podany adres. Dzięki temu nie muszą oni szukać dodatkowych środków transportu ani przejmować się wielkością bagażu. Podróż staje się tańsza, szybsza i łatwiejsza.

W przypadku podróży busem nie trzeba też uiszczać opłaty za bagaż – jak w samolotach – można więc zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne. Nasze pojazdy posiadają pojemne luki bagażowe, więc pasażerowie mogą sobie pozwolić na przewóz przedmiotów  dużych oraz o niestandardowych gabarytach.

Trasa Białowieża – Berlin

Odległość – 799 km , Czas podróży – 8h, 34min

Wysokie standardy podróży

Wybierając się busem z Białowieży do Berlina, trzeba przygotować się na spędzenie części dnia w ograniczonej przestrzeni. Kiedyś takie przejazdy były męczące fizycznie i psychicznie, chociażby ze względu na brak klimatyzacji w standardzie czy mało wygodne, ciasne siedzenia.

Nasze nowoczesne busy posiadają zestaw udogodnień, które pomagają spędzić czas podróży w komfortowych warunkach. Firma Bagiński Bus dysponuje wysokiej klasy autami Mercedes-Benz Sprinter, wyposażonymi w:

  • bezprzewodowy Internet,
  • klimatyzację z indywidualnymi nawiewami,
  • ogrzewanie WEBASTO,
  • nagłośnienie, TV, DVD,
  • rozkładane fotele,
  • wygodne schowki na bagaż podręczny,

Dzięki temu podróż z nami odbywa się komfortowo w każdych warunkach drogowych i pogodowych, a nasi pasażerowie mogą spokojnie odpocząć.

Jeśli wybierasz się do Niemiec, podróż busem z Białowieży do Berlina jest rozwiązaniem ekonomicznym, elastycznym i komfortowym. Nasze doświadczenie i wysokie standardy obsługi sprawią, że droga stanie się przyjemnością, nie zaś męczącą koniecznością.

Sprawdź także połączenie

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
  • środę
  • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
  • czwartek
  • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku