Bus Białystok – Berlin

Berlin jest blisko, na wyciągnięcie ręki. Jeśli czeka Cię podróż do stolicy Niemiec, zadbaj o to, aby dobrze ją wspominać. Pomożemy Ci w tym. Firma przewozowa Bagiński Bus to flota komfortowych pojazdów prowadzonych przez doświadczonych kierowców. Nasze busy relacji Białystok – Berlin to rozwiązanie dla pasażerów ceniących sobie przede wszystkim wygodę i oszczędność.

Busem do Niemiec z Białegostoku – szybka podróż z Bagiński Bus

trasa pomiędzy Białymstokiem a Berlinem

Autostrada do Niemiec

Prowadzimy regularną linię pasażerską na trasie Berlin – Białystok. Dwa razy w tygodniu, w środę oraz sobotę wyjeżdżamy z Polski, natomiast kursy powrotne z Niemiec odbywają się we czwartki i niedziele. Posiadamy licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych, będące gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

Bus relacji Białystok-Berlin, jadący przez Warszawę, Poznań i Świecko ma do pokonania niecałe 800 km. Zakładając stałą prędkość 100 km/h na trasie, drogę pokonać można w 8 godzin. Realny czas podróży, uwzględniający warunki drogowe, będzie dłuższy – ale wciąż podróż naszym busem na trasie Białystok-Berlin jest na tyle krótka, że stanowi alternatywę nawet dla samolotu, jeśli uwzględnić czas dojazdu na lotnisko, oczekiwania i odprawy.

Trasa przejazdu jest zawsze dokładnie opracowywana z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pasażerów, aby móc zapewnić najszybsze i najbezpieczniejsze połączenie. Nasi kierowcy posiadają świetną orientację w drodze i potrafią skutecznie reagować na zmienne warunki i nieprzewidziane sytuacje, dzięki czemu busy są u celu zawsze o czasie.

Trasa i czas przejazdu na trasie Białystok – Berlin

Odległość – 761 km , Przewidywany czas podróży – 8h

Wygodny bus to podstawa podróży

W każdej podróży najważniejsze są dwie rzeczy: wygoda pasażera i bezpieczeństwo jazdy. Nasze bogato wyposażone mikrobusy marki Mercedes-Benz Sprinter zapewniają poczucie komfortu i pewność dotarcia do celu. Są wyposażone m.in. w indywidualne oświetlenie i klimatyzację, telewizor, ogrzewanie postojowe, poręczne schowki i miejsca na bagaż podręczny, a także duży luk bagażowy. Rozrywkę z kolei zapewnia darmowy Internet Wi-Fi, dzięki czemu można skutecznie zaradzić nudzie i znużeniu w drodze.

Jeśli chcesz bezproblemowo odbyć swoją podróż busem z Białegostoku do Berlina, a przy tym zaoszczędzić na podróży, nie martwiąc się o czas i bagaż, zapewnimy Ci to wszystko. Podróżuj z Bagiński Bus, pokonuj kilometry i zyskuj na czasie.

Inne połączenie:

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
  • środę
  • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
  • czwartek
  • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku