Przewóz osób Białystok – Frankfurt

Firma Bagiński Bus od ponad 20 lat specjalizuje się w krajowych i międzynarodowych przewozach osób. Naszymi pasażerami są podróżni z Białegostoku i Podlasia, wyjeżdżający za granicę indywidualnie i grupowo z wielu przyczyn: ekonomicznych, turystycznych, zawodowych, biznesowych i rodzinnych. W naszej ofercie transportowej znajduje się między innymi przewóz osób na trasie Białystok – Frankfurt.

Białystok – Frankfurt: naszym busem dojedziesz wygodnie i tanio

trasa przewozu z Białegostoku do Frankfurtu nad Menem

droga do Niemiec

Niemcy to popularny kierunek wśród Polaków podróżujących za granicę. Wielu mieszkańców Podlasia wybierających się do naszego zachodniego sąsiada decyduje się na podróż naszym busem. Dlaczego warto skusić się na te opcję transportu?

Odległość drogowa między Białymstokiem a Frankfurtem to ponad 1200 kilometrów. Mając do przebycia tak długi dystans, nasi pasażerowie chcą przede wszystkim zadbać o swoją wygodę i bezpieczeństwo w podróży – nie musząc przy okazji płacić astronomicznych sum za bilet. To wszystko  możliwe jest, kiedy zdecydujemy się na podróż busem.

Dbając o potrzeby naszych podróżnych, utrzymujemy regularne połączenie na trasie Białystok – Frankfurt. Kursujemy do Niemiec w każdą środę i sobotę, a kursy powrotne realizujemy we czwartki oraz niedziele. Dzięki utrzymywaniu stałej linii pasażerskiej gwarantujemy pewność połączeń i w sposób kompleksowy realizujemy swoją ofertę przewozową.

Trasa z Białegostoku do Frankfurtu nad Menem

Odległość – 1275 km , Szacowany czas przejazdu – 12h

Pora na nowoczesne busy

Busy Mercedes-Benz Sprinter, które jeżdżą w naszej flocie, są wygodne, bezpieczne, szybkie i ekonomiczne. Posiadają niezbędne w dalekobieżnych trasach wyposażenie, gwarantujące podróż w komfortowych warunkach:

  • klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe,
  • zestaw audiowizualny (nagłośnienie, TV + DVD),
  • indywidualne oświetlenie,
  • moduł GPS,
  • darmowy bezprzewodowy internet,
  • wygodne rozkładane fotele i poręczne schowki.

Przewóz osób naszym busem relacji Białystok-Frankfurt to również rozsądne ceny. Opcja taka jest tańsza niż transport własnym autem, a i nierzadko atrakcyjniejsza niż tanie bilety lotnicze – które po doliczeniu wszystkich dodatkowych opłat (lotniskowe, bagaż) często tracą status tanich.

Doświadczeni kierowcy gwarancją bezpiecznej i szybkiej podróży

Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwają nasi kierowcy, którzy świetnie orientują się w trasach podróży  i posiadają długoletnie doświadczenie w przewozach osób w kraju i za granicą. Dzięki swoim umiejętnościom i odpowiedzialności są najlepszą wizytówką naszej firmy i gwarancją szybkiego i bezpiecznego dotarcia do celu. Dodatkowo nasze kompetencje przewoźnicze poświadczają: państwowa licencja na międzynarodowy przewóz osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych.

Wszystkich podróżnych, którzy wybierają się do Frankfurtu z Białegostoku i nie wybrali jeszcze środka transportu, zapraszamy do wypróbowania naszych usług. Tych zaś, którzy już z nami podróżowali, zapraszamy ponownie na pokład naszych komfortowych aut.

Zobacz również

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
  • środę
  • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
  • czwartek
  • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku