Bus Bielsk Podlaski – Berlin

Każda, nawet najdłuższa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku. Podróż busem to jeden z najpopularniejszych i najtańszych sposobów na wykonanie tego kroku. Nasza firma przewozowa oferuje mieszkańcom Bielska Podlaskiego i pobliskich miejscowości przejazdy busem do Niemiec, do Berlina oraz innych miast naszych zachodnich sąsiadów. Przekonaj się, dlaczego warto podróżować z Bagiński Bus.

Bus Bielsk Podlaski – Berlin: taniej i wygodniej niż myślisz

trasa przejazdu Bielsk Podlaski - Berlin

Bus jadący do Berlina

Obecnie wiele osób, które podróżują za granicę, wybiera przewozy busem. Przemawiają za tym niewielka cena podróży w stosunku do dystansu, elastyczność oraz wygoda. Jeszcze jakiś czas temu   wyjazdy zagraniczne busami były męczącym doświadczeniem, ale współczesne auta mają wiele udogodnień sprawiających, że podróżuje się nimi komfortowo, nawet w kilkunastogodzinnych trasach.

Dla wygody pasażerów uruchomiliśmy stałą linię pasażerską. Dwa razy w tygodniu (środa i sobota) nasze busy kursują z Polski do Niemiec (Berlin i Frankfurt). Podróżnych wracających do kraju odbieramy w czwartki i niedziele.

Nasza firma przewozowa już od 1995 roku dba o komfort podróży swoich pasażerów. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w krajowym i zagranicznym transporcie osób to dla naszych Klientów gwarancja tego, że jesteśmy profesjonalistami w branży transportowej. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy potrafią zadbać o bezpieczeństwo i pasażerów, i samej podróży.

Organizujemy przewozy z usługą door to door – odbieramy pasażerów z wyznaczonego miejsca i dowozimy pod wskazany adres. Dzięki temu busem z Bielska Podlaskiego do Berlina dojedziesz szybko i bez zbędnych uciążliwości.

Odległość i czas przejazdu na trasie Bielsk Podlaski – Berlin

Odległość – 751 km , Czas podróży – 7h, 50min

Wybierz najlepsze busy – nasza flota

wnętrze busa

Komfortowe wyposażenie

Wysoką jakość transportu w naszej firmie zapewniają auta Mercedes Benz Sprinter. Busy te pozwalają na zabranie od 8 do nawet 20 osób, tak więc jesteśmy elastyczni, możemy oferować przejazdy mniejszym i większym grupom osób. Dzięki wielu nowoczesnym udogodnieniom (klimatyzacja, Wi-Fi, DVD, GPS, audio, ogrzewanie, ergonomiczne fotele) czas spędzony w trasie nie powoduje tzw. syndromu zmęczenia podróżnego.

Naszą flotę utrzymujemy w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, tak by ryzyko usterek i awarii w trakcie podróży było ograniczone do minimum. W trasie nasze auta – dzięki mocnym silnikom, zapewniającym dynamiczną jazdę – osiągają bezpieczną prędkość 100 km/h. Podróżujesz więc jak własnym samochodem, płacąc mniej i nie martwiąc się o nic.

Jadąc busem z Bielska Podlaskiego do Berlina z naszą firmą, wybierasz pewnego i doświadczonego przewoźnika. Zaplanuj więc swoją podróż z Bagiński Bus, aby mieć gwarancję ekonomicznego, bezpiecznego i komfortowego przejazdu.

Sprawdź także połączenie

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
  • środę
  • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
  • czwartek
  • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku