Przewóz osób Bielsk Podlaski – Frankfurt

Podróżowania za granicę to coraz częstsza aktywność wśród Polaków. Z naszych usług przewozu osób korzysta wiele podmiotów – zarówno osoby prywatne, jak też firmy, instytucje i grupy zorganizowane. Podlasie to ważny obszar w naszej działalności, dlatego wciąż rozwijamy ofertę dla jego mieszkańców. Z tego względu proponujemy między innymi stałe kursy z Bielska Podlaskiego do Frankfurtu.

Licencjonowany przewóz osób: Bielsk Podlaski – Frankfurt

autostrada prowadząca do Frankfurtu

Autostrada do Frankfurtu

Frankfurt nad Menem to prócz Berlina bardzo częsty cel podróży do Niemiec. Z racji na duże zainteresowanie wśród podlaskich pasażerów tym kierunkiem, uruchomiliśmy regularną linię autobusową, kursującą z Białegostoku do Frankfurtu nad Menem. Wyjeżdżamy dwa razy w tygodniu, w środy i soboty. Oferujemy również kursy powrotne z Frankfurtu – we czwartki oraz niedziele.

Podróżnym spoza Białegostoku, w tym z Bielska Podlaskiego, oferujemy przewóz systemem „od drzwi do drzwi”. Naszych pasażerów wraz z bagażami odbieramy spod domu i dowozimy pod wybrany adres, dzięki czemu podróżowanie nawet z mniejszych miejscowości staje się szybsze i wygodniejsze.

Trasa przejazdu Bielsk Podlaski – Frankfurt nad Menem

Odległość – 1264 km , Czas podróży – 11h, 50 min

Zalety podróży naszym busem do Frankfurtu

Popularność busów jako środka transportu międzynarodowego wynika z kilku faktów:

  1. Bus to tani środek transportu, a cena przejazdu w stosunku do jakości podróży, i w porównaniu do innych popularnych sposobów podróżowania,  jest bardzo atrakcyjna. Jeśli chcesz oszczędzić, podróż busem to najlepszy wybór.
  2. Podróż busem jest wygodna. Nasza firma posiada nowe pojazdy, wyposażone w szereg usprawnień, pozwalających na komfortowe podróżowanie w dłuższych trasach, w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze.
  3. Podróż busem jest bezpieczna – dzięki nowoczesnym układom bezpieczeństwa, zamontowanym w pojazdach, oraz doświadczonym kierowcom, pracującym w systemie zmianowym i przy użyciu tachografów.

Pasażerowie mają do dyspozycji w naszych pojazdach bezprzewodowy internet, co jest najlepszym sposobem na nudę w długiej podróży. Specjalne, ergonomiczne i regulowane fotele zmniejszają dyskomfort i redukują syndrom tzw. zmęczenia podróżnego.

Jadąc w drogę jednym z naszych busów, masz zapewnione dwie najważniejsze w podróży rzeczy – bezpieczeństwo i komfort.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej, szybko i wygodnie dotrzeć z Bielska Podlaskiego do Frankfurtu, zdecyduj się na przewóz osób busem z firmą Bagiński Bus. Jako licencjonowany i certyfikowany przewoźnik z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem wiemy, jak sprawić, aby długa podróż z niedogodności zamieniła się w przyjemność.

Klienci wybierają również połączenie

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
  • środę
  • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
  • czwartek
  • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku