Bus Łomża – Berlin

Łomża to trzecie największe miasto województwa podlaskiego, liczące ponad 60 tysięcy mieszkańców. To także ważny punkt na trasie przejazdów naszej firmy. Wielu pasażerów z Łomży już skorzystało i korzysta nadal z naszych usług. Oferujemy szybkie i wygodne przejazdy busem relacji Łomża – Berlin. Przekonaj się, jak bezpieczne i komfortowe jest podróżowanie z Bagiński Bus.

Busem z Łomży do Berlina – nasze standardy podróży

trasa przejazdu busem z Łomży do Berlina

Busem z Łomży do Berlina

Nasze busy do Niemiec odbierają podróżnych z miejsca zamieszkania i dowożą pod wskazany przez nich adres. Jest to znacznie wygodniejsze niż korzystanie ze sztywno wyznaczonych przystanków, jak w przypadku dużych przewoźników. Dzięki systemowi door to door podróż staje się komfortowa i szybsza, a pasażer oszczędza na dodatkowych środkach transportu.

Naszym klientom proponujemy indywidualny wynajem busów lub skorzystanie z naszej regularnej linii. W każdą środę i sobotę zabieramy pasażerów z Łomży i innych miast Podlasia do Berlina, a w każdy czwartek i niedzielę organizujemy kursy z Niemiec do Polski. Jeśli więc regularnie jeździsz na trasie Łomża – Berlin, nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

Stawiamy na najwyższą jakość przewozu, dlatego flotę opieramy o niezawodne, nowe i nowoczesne busy Mercedes-Benz Sprinter z mocnymi i wydajnymi silnikami, które zapewniają w trasie bezpieczną, dynamiczną jazdę przy prędkości 100 km/h.

Trasa przejazdu busa z Łomży do Berlina

Odległość – 706 km , Orientacyjny czas przejazdu – 7h

Pewni kierowcy i wygodne busy

Nasze pojazdy są przystosowane do długich podróży. Posiadają kompleksowe udogodnienia, pozwalające na odbycie podróży w jak najlepszych warunkach, niezależnie od pogody, pory dnia i warunków drogowych:

 • klimatyzację z indywidualnymi nawiewami oraz ogrzewanie postojowe,
 • telewizor z DVD,
 • Wi-Fi,
 • wygodne fotele podróżne,
 • nagłośnienie,
 • system GPS,
 • komfortowe oświetlenie.

Ważniejsze niż wygoda jest z pewnością bezpieczeństwo podróży. Dbają o nie nasi świetnie wyszkoleni kierowcy, dla których przewozy międzynarodowe to codzienność. Dzięki nim możemy zapewnić pasażerom spokój oraz pewność, że podróż naszym busem na trasie Łomża – Berlin przebiegnie bezproblemowo.

Gwarancją zachowania bezpieczeństwa i wysokich standardów w podróży jest posiadana przez nas licencja na międzynarodowy przewóz osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych.

Jeśli mieszkasz w Łomży i poszukujesz pewnego przewoźnika do Berlina, nie szukaj dłużej i wybierz podróż naszym busem. Zaskoczy Cię to, że za niewygórowaną cenę otrzymasz wysoki komfort przejazdu i gwarancję bezpiecznej, spokojnej podróży.

Sprawdź także drugie połączenie z Łomży:

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
 • środę
 • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
 • czwartek
 • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku