Przewóz osób Łomża – Frankfurt

Polacy coraz częściej i chętniej podróżują za granicę. Turystycznie, zarobkowo, zawodowo, rodzinnie – powody są różne. Jako firma przewozowa z wieloletnim doświadczeniem (działamy na rynku od 1995 roku), świetnie znamy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy między innymi usługę przewozu osób na trasie Łomża – Frankfurt. Wiele osób z województwa podlaskiego wybiera opcję podróży busem do Niemiec ze względu na atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

Podróżuj naszym busem relacji Łomża – Frankfurt

trasa z Łomży do Frankfurtu nad MenemFirma Bagiński Bus oferuje swoje usługi przewozowe również mieszkańcom województwa podlaskiego. Wielu naszych klientów pochodzi spoza Białegostoku, między innymi z Łomży. Aby więc zapewnić im możliwość szybkiej i wygodnej podróży, odbieramy podróżnych z miejsca zamieszkania  i dowozimy prosto do miejsca przeznaczenia („od drzwi do drzwi”).

Aby móc zapewnić naszym Klientom swobodę i elastyczność podróżowania, uruchomiliśmy stałą regularną linię pasażerską. Dwa razy w tygodniu (środa, sobota) nasze busy wyruszają do Frankfurtu. W podróż powrotną do Polski zabieramy naszych pasażerów we czwartki oraz niedziele.

Mamy trzy priorytety, którymi kierujemy się w naszej pracy: bezpieczeństwo, szybkość i wygodę. Wysokie standardy obsługi budujemy w oparciu o flotę nowoczesnych mikrobusów i ekipę doświadczonych, zawodowych kierowców. Dzięki temu połączeniu wyróżniamy się jakością usług wśród innych przewoźników, a grono naszych stałych klientów wciąż się powiększa.

Trasa i czas przejazdu busem na trasie Łomża – Frankfurt

Odległość – 1220 km, Czas przejazdu – 11h, 10min

Przewóz osób na najwyższym poziomie

Profesjonalny przewóz osób wymaga zapewnienia podróżującym jak najlepszych warunków. Dlatego też w naszej flocie znajdują się nowoczesne i komfortowe busy Mercedes-Benz Sprinter, przystosowane do kursów dalekobieżnych.

Są one wyposażone w niezbędne udogodnienia (klimatyzacja, audio, DVD, wygodne fotele, komfortowe oświetlenie, Internet), aby wielogodzinna podróż była jak najmniej uciążliwa. Średnia prędkość podróży to 100 km/h, tak więc pokonanie trasy busem do Niemiec niewiele różni się, jeśli chodzi o czas trwania, od podróży samochodem osobowym,

Zdecydowanie najbardziej docenianą przez naszych klientów zaletą jest atrakcyjna cena przejazdu. W ogólnym rozliczeniu podróż busem jest tańsza niż własnym autem czy samolotem. Uwzględniając przy tym fakt, że możemy ze sobą zabrać właściwie dowolną ilość bagażu (bez dodatkowych opłat), taka oferta jest zdecydowanie warta rozważenia.

Podróżowanie busem jest o wiele bardziej komfortowe, szybsze i bezpieczniejsze niż jeszcze kilka lat temu. Dzięki naszym usługom wiele osób zrealizowało swoje plany, marzenia czy pragnienia, wiążące się z krajami Europy Zachodniej. Dołącz do grona zadowolonych pasażerów, którzy powierzyli swoją podróż w nasze ręce. Nasz bus z Łomży do Frankfurtu już na Ciebie czeka, wystarczy kupić bilet i ruszać w drogę.

Sprawdź także połączenie:

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
  • środę
  • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
  • czwartek
  • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku