Bus Siemiatycze – Berlin

Przewozy busem to niezwykle popularna forma transportu wśród Polaków podróżujących za granicę. Ma to swoje uzasadnienie – podróżowanie busem to  świetny stosunek jakości do ceny przejazdu. W naszej firmie już od 1995 roku zajmujemy się profesjonalnym, licencjonowanym przewozem osób w kraju i poza granicami. Oferujemy między innymi regularne połączenia busem na trasie Siemiatycze – Berlin.

Busem do Niemiec z Siemiatycz – door to door i inne zalety

bus kursujący na trasie Siemiatycze - BerlinWiele osób z mniejszych miejscowości podróżuje do Niemiec – bardzo często są to wyjazdy zarobkowe, ale również i turystyczne, biznesowe czy rodzinne. Wśród naszych pasażerów znajdują się również mieszkańcy Siemiatycz, więc by ułatwić im podróżowanie, oferujemy przewozy w systemie door to door.

Odbieramy podróżnych z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres. Nasi Klienci nie muszą stawiać się na wyznaczone przystanki i podróżują tylko jednym środkiem transportu. Dzięki temu podróż jest maksymalnie krótka i wygodna. Brak transferów jest niewątpliwie jedną z największych zalet podróży busem.

Nasze busy regularnie dwa razy w tygodniu (środa i sobota) wyjeżdżają do Niemiec. Natomiast pasażerowie wracający z Berlina do Polski mogą skorzystać z naszych kursów powrotnych w każdy czwartek oraz niedzielę.

Oferujemy uczciwe i konkurencyjne ceny przewozów. Przejazd busem to wciąż jeden z najtańszych sposobów na zagraniczną podróż. Dowóz „od drzwi do drzwi”, brak limitów bagażowych i elastyczność to cechy, które sprawiają, że podróż z naszą firmą przewozową jest korzystną alternatywą nawet w porównaniu do ofert tanich linii lotniczych.

Siemiatycze – Berlin – odległość, czas i dojazdu

Odległość – 739 km, Czas podróży – 7h, 19min

Standardy podróży – wyposażenie busów

komfortowo wyposażone busyNasze busy relacji Siemiatycze – Berlin są przystosowane do przewozów osób na długodystansowych trasach i w komfortowych warunkach. Dysponujemy samochodami Mercedes-Benz Sprinter, które wyposażone są w:

 • klimatyzację z indywidualnymi nawiewami,
 • dodatkowe ogrzewanie w trakcie postoju (WEBASTO),
 • darmowy bezprzewodowy Internet,
 • system audio, TV oraz DVD,
 • GPS,
 • rozkładane, profilowane siedzenia,
 • dodatkowe miejsce na bagaż.

Bogate wyposażenie naszych mikrobusów, elastyczne warunki przewozu i kadra kierowców z wieloletnim doświadczeniem to nasza gwarancja Twego bezpieczeństwa i wygody.

Długie podróże nie muszą być ani męczące, ani kosztowne. Wystarczy, że skorzystasz z oferty firmy Bagiński Bus, a Twoja podróż busem do Niemiec z Siemiatycz będzie tak przyjemna, jak to tylko możliwe.

Inna trasa naszych użytkowników

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
 • środę
 • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
 • czwartek
 • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku