Przewóz osób Siemiatycze Frankfurt

Od ponad 20 lat zajmujemy się transportem osób. Realizujemy kursy krajowe i międzynarodowe. Przewieźliśmy w tym czasie tysiące pasażerów, z których wielu zostało naszymi stałymi klientami. Priorytetowi są dla nas klienci z Białegostoku i okolic. Rozwijając stale naszą ofertę, proponujemy profesjonalny przewóz osób na trasie Siemiatycze – Frankfurt.

Dlaczego podróż busem się opłaca?

rozkładane fotele w naszym busie

Fotele

Zdecydowanie najszybszym środkiem transportu są samoloty, ale z wielu różnych względów osoby podróżujące za granicę często wybierają busy. Bilety lotnicze (nawet te tzw. „tanie”) są jednak dość drogie, a obostrzenia bagażowe sprawiają, że podróż samolotem często się nie opłaca lub jest zwyczajnie niemożliwa. Poza tym nie każdy lubi latać. W tej sytuacji przewóz osób busem staje się najlepszą alternatywą.

Korzyści dla pasażera, który zdecyduje się na podróż naszym busem, jest wiele. Chociaż wciąż istnieje przekonanie o niewygodzie tej formy transportu, to nie jest to obecnie prawdą. Dzisiejsze nowoczesne busy są w pełni przygotowane na trasy dalekobieżne i wyposażone tak, aby jak najbardziej ułatwić podróż pasażerom.

W naszej firmie polegamy na niezawodnych, nowych autach Mercedes-Benz Sprinter. Każdy z naszych pojazdów jest wyposażony w:

 • klimatyzację z indywidualnym nawiewem,
 • ogrzewanie postojowe,
 • telewizor,
 • nagłośnienie,
 • internet Wi-Fi,
 • system GPS,
 • ergonomiczne fotele.

Odległość i czas dojazdu na trasie Siemiatycze – Frankfurt nad Menem

Odległość – 1253 km, Czas podróży – 11h, 53 min

Siemiatycze – Frankfurt: stałe kursy dwa razy w tygodniu

trasa przejazdu Siemiatycze - Frankfurt nad Menem

Autostrada

Nasza firma jest elastyczna w podejściu do Klientów. Aby jeszcze lepiej móc sprostać wymaganiom, jakie są przed nami stawiane, uruchomiliśmy stałe kursy na trasie Siemiatycze – Frankfurt. Nad bezpieczeństwem podróży czuwa zawsze dwóch kierowców, a nasze pojazdy wyposażone są w tachografy.

Podróżnych z Siemiatycz przewozimy w modelu door to door – odbieramy pasażerów z miejsca zamieszkania i wysadzamy pod wskazanym adresem, dzięki czemu podróż jest łatwiejsza i szybsza.

Do Frankfurtu wyjeżdżamy we środy i soboty. Jeśli planujesz również podróż powrotną, kursy z Frankfurtu do Polski odbywają się we czwartki i niedziele.

Dla grup zorganizowanych, firm i instytucji mamy również przygotowaną indywidualną ofertę wynajmu busa – z kierowcą lub bez.

Wysoką pozycję na rynku przewozu osób zdobyliśmy dzięki zaufaniu naszych Klientów i dostosowaniu oferty do ich potrzeb. Jeśli więc chcesz udać się w bezpieczną i komfortową podróż busem z Siemiatycz do Frankfurtu, wybierz firmę przewozową, która Ci to zagwarantuje – wybierz Bagiński Bus.

Sprawdź również trasę

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
 • środę
 • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
 • czwartek
 • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku