Bus Sokółka – Berlin

Firma Bagiński Bus działa w branży transportowej nieprzerwanie od 1995 roku. Oferujemy przewozy osób busem w kraju i za granicą. Ważnym odbiorcą naszej oferty są podróżni z Podlasia, wyjeżdżający do Niemiec i innych krajów UE. Mieszkańcom Sokółki proponujemy skorzystanie z naszych wygodnych busów do Niemiec, które kursują w systemie door to door, odbierając pasażerów spod drzwi i dowożąc pod konkretny adres.

Sokółka – Berlin: busem najwygodniej i ekonomicznie

trasa przejazdu z Sokółki do BerlinaCzęstym problemem mieszkańców mniejszych miasteczek, podróżujących za granicę, jest konieczność dzielenia podróży na etapy, co wydłuża jej czas. Jeśli mieszkasz w Sokółce i podróżujesz do Berlina samolotem, musisz najpierw we własnym zakresie dostać się na lotnisko, a potem z lotniska do miejsca docelowego. Jest to męczące, zwłaszcza gdy masz większą ilość bagażu, i zwiększa koszty podróży.

Nasze busy na trasie Sokółka – Berlin zabiorą cię spod domu, a drogę zakończysz dokładnie tam, gdzie chcesz. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i będziesz podróżować wygodniej – nie musisz przy tym szukać dodatkowych środków transportu.

Przewozy do Niemiec organizujemy regularnie, dwa razy w tygodniu (środa i sobota), możesz więc wybrać dogodny dla siebie termin. Jeśli zaś wracasz z Niemiec do Polski, nasze komfortowe busy czekają na Ciebie w każdy czwartek i niedzielę.

Podróżowanie busem jest również, a może przede wszystkim, ekonomiczne. Jest tańsze niż latanie samolotem czy samodzielna podróż własnym samochodem.  Za cenę biletu, i bez żadnych dodatkowych opłat, otrzymujesz podróż w komfortowych warunkach i pewność bezpiecznego dotarcia do celu.

Trasa podróży z Sokółki do Berlina

Odległość – 800 km , Szacowany czas dojazdu – 8h, 30min

Wyrusz w drogę nowoczesnym Mercedesem

Podstawą naszej floty są wysokiej klasy samochody Mercedes-Benz Sprinter. Ich niezawodność poświadcza to, że korzystają z nich między innymi służby policyjne i pogotowie ratunkowe. Nasze busy oferują wiele udogodnień, które pozwalają na komfortowe spędzenie czasu w dłuższych trasach i uniknięcie syndromu zmęczenia podróżnego:

  • klimatyzowane wnętrze,
  • ogrzewanie postojowe WEBASTO,
  • nagłośnienie oraz telewizor i DVD,
  • ergonomiczne, regulowane fotele,
  • Internet Wi-Fi,
  • komfortowe oświetlenie.

Wierzymy, że w podróży liczy się nie tylko cel, ale jej jakość. Dla nas najważniejszy jest pasażer, jego komfort oraz bezpieczeństwo. Jeśli zależy Ci na tym samym, podróżuj busem do Niemiec z Sokółki z firmą Bagiński Bus.

Zobacz również:

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
  • środę
  • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
  • czwartek
  • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku