Przewóz osób Sokółka – Frankfurt

Podróżowanie za granicę nie jest już w dzisiejszych czasach niczym niezwykłym, a często bywa życiową koniecznością. Firma Bagiński Bus to licencjonowany przewoźnik, który już od 1995 roku pomaga mieszkańcom województwa podlaskiego w docieraniu do celu – w kraju i za granicą. Osobom z Sokółki, wyjeżdżającym do Niemiec, oferujemy profesjonalny przewóz osób na trasie Sokółka – Frankfurt. Dowiedz się, dlaczego z nami najlepiej.

Busem do Frankfurtu – w długiej trasie liczy się wygoda

Odległość drogowa między Sokółką a Frankfurtem wynosi około 1300 kilometrów. Naszym podstawowym zadaniem jest zapewnienie pasażerom poczucia bezpieczeństwa oraz jak najbardziej komfortowych warunków przejazdu, tak aby podróż nie była męcząca i pozwoliła na swobodne zrelaksowanie się.

wnętrze busa

Wnętrze busa

Wygodny przewóz osób to przede wszystkim wygodny środek transportu. Flota naszych pojazdów składa się z nowoczesnych mikrobusów Mercedes-Benz Sprinter, które zostały zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń i zwiększyć komfort podróżowania. Wyposażone są między innymi w:

  • efektywną klimatyzację,
  • dodatkowe ogrzewanie postojowe WEBASTO,
  • szybki, bezprzewodowy Internet,
  • system audiowizualny: TV z DVD + nagłośnienie,
  • system GPS,
  • regulowane fotele.

Oferujemy wynajem busów (z kierowcą lub bez), a dla wygody pasażerów indywidualnych uruchomiliśmy regularną linię, kursującą do Frankfurtu dwa razy w tygodniu: we środy i w soboty. Przewozy realizujemy w modelu door to door – odbieramy pasażerów z miejsca zamieszkania i dostarczamy pod wskazany adres.

Trasa przejazdu z Sokółki do Frankfurtu nad Menem

Odległość – 1303 km , Szacowany czas podróży – 12h, 15min

Bezpieczeństwo przejazdu

trasa z Sokółki do Frankfurtu

Trasa do Frankfurtu

Przewóz osób to branża, w której niezwykle ważna jest odpowiedzialność – za siebie, za pasażerów, za pojazd. Doskonale o tym wiemy. Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem na trasach międzynarodowych, co jest dla naszych pasażerów potwierdzeniem profesjonalizmu i gwarancją bezpiecznego przejazdu.

O spokój podróży dbają również nasi kierowcy z długoletnim doświadczeniem. W trasę zawsze wyjeżdża dwóch kierowców, których praca jest mierzona tachografem – wszystko to dla zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Nasze pojazdy są nieustannie sprawdzane i utrzymywane w nienagannym stanie technicznym.  Wybierając podróż busem do Niemiec z firmą Bagiński Bus, wybierasz pewność, że bez problemów dotrzesz do celu.

Jeśli więc udajesz się z Sokółki do Frankfurtu i nie chcesz przepłacać za drogie bilety lotnicze, a przy tym oczekujesz komfortu i elastycznego podejścia do podróży, skontaktuj się z nami – zaoferujemy Ci to wszystko w przystępnej cenie.

Sprawdź także połączenie:

Wyjazd do Niemiec

Busy do Niemiec kursują w:
  • środę
  • sobotę

Powrót do Polski

Kursy powrotne do Polski z Niemiec w:
  • czwartek
  • niedzielę

Zamów busa

Bagiński Bus
ul. Mazowiecka 33a
16-001 Księżyno, k. Białegostoku